Haberler

Antik Barış Yeni Sitesiyle Yayında

Antik Barış Yeni Sitesiyle Yayında

Antik Barış Otel sitesini yeniledi. Laravel alt yapısı kullanılarak geliştirilen sistemde haber yönetimi paketi ve yetkilendirme paketi dahil olarak geldi.
Yakın zamanda eklenecek özellikler ile online rezarvasyon gibi bir takım işleri online sistem üzerinden kolayca yapabileceksiniz.

2017-09-23 22:56:01 Devamı
TENİSÇİLER ANTİK BARIŞ OTEL’İN MİSAFİRİ OLDU

Kırklareli Fen Lisesi Kız Tenis, Lüleburgaz Anadolu Lisesi Erkek Tenis takımları ve hocaları otel personelinin ev sahipliğinden oldukça memnun kaldıklarını belirtti.

2017-07-29 15:18:34 Devamı
ANTİK BARIŞ OTEL HALK OYUNLARI YARIŞMACILARINI AĞIRLADI

HER İKİ OKULUN HOCALARI VE ÖĞRENCİLERİ MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN VE GÜLER YÜZLÜ TAVIRLARINDAN DOLAYI OTEL YÖNETİMİNE VE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

2017-07-29 15:14:58 Devamı
AKSARAY MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ VOLEYBOL TAKIMI ANTİK BARIŞ OTEL'DE

Voleybol takımının antrenörleri Yakup Dülgeroğlu ve Gökhan Asal otel yönetimine ve personeline samimi davranışlarından dolayı teşekkür etti.

2017-07-29 15:13:49 Devamı
Zonguldak Mehmet Çelikelliler Spor Kulübü Antik Barış Otel'de

Zonguldak Mehmet Çelikelliler Spor Kulübü folklör eğitmeni Aykut Ballı ve öğrenciler otel yönetimine ve personeline sundukları kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ettiler.

2017-07-29 15:10:34 Devamı
SGK Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğünden Şube Müdürleri ve Şube Şefleri Antik Barış Otel'de

SGK Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğünden Şube müdürleri ve şefleri Ali Öztürk, Selahattin Özden, Sadettin Güneş, Göher Çifçi, Eray Gültekin, Cemal Gürer, Bekir Güler ve Celal Kılınç otel yönetimine ve personeline göstermiş oldukları üstün hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

2017-07-29 15:09:17 Devamı
Kocaeli Yerel Medyadan Antik Barış Otelimizle ilgili haberler

Antik Barış Otelimiz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Cemal BARIŞ hakkında haber yapan yerel basılı medya kuruluşları ve haber portalları.

2017-07-29 15:06:53 Devamı
Yetmiş Malezyalı Antik Barış Otel’de kaldı

Malezyalı grubun temsilcisi Prof. Ramlı Bin Abu Itam, Temmuz ayı içerisinde daha fazla kişi ile yeniden ilimize geleceklerini belirtti. İlimizi çok beğenen grup otelden ayrılırken, otel yönetimine ve personeline, sıcak ve misafirperver davranışlarından ötürü teşekkür etti.

2017-07-29 15:01:33 Devamı
Antik Barış Otel sporcuları ağırladı

Sporcular ve Antrenörler Cemil Günel ve Emel Doğan otel yönetimine ve personeline göstermiş oldukları üstün hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

2017-07-29 14:56:59 Devamı
İstanbul, Aydın, Adana ve Gaziantep Karate Grupları Antik Barış Otel'de

Kalabalık kafile halinde otelimizde konaklayan takımların hocaları Ertan Erdem, Saliha Doğanay Erel, Cumali Sarıdoğan ve Nimet Subaşı göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı tüm personele teşekkür ettiler.

2017-07-29 14:51:43 Devamı
Kocaeli Aydınlar Ocağı Antik Barış Otel'de toplandı

Kocaeli Üniversitesi Tarih Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Abdullah Bakar’ın konuşmacı olduğu toplantıya çok sayıda davetli katıldı. Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halis Aygün, Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meryem Gürbüz ile birçok üniversiteli genç katıldı.

2017-07-29 14:49:30 Devamı
Antik Barış Otel sporcuları ağırladı

Türkiye Atletizm Federasyonu Merkez Hakem Komitesi, Sporcular ve Antrenörler Cüneyt Küçük, Veli Singer, Sefer Çoban, Ertan Yılmaz otel yönetimine ve personeline göstermiş oldukları üstün hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

2017-07-29 14:42:53 Devamı
Afrika Sirki yeniden Antik Barış Otel’de

Hafta sonu İzmit ve Gölcük Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirdikleri gösteri için ilimize gelen dünyaca ünlü Afrika Sirki sorumlusu İlker Lütfi Gülcan ve ekibi aile sıcaklığını buldukları otelimizden duydukları memnuniyeti dile getirerek ayrıldı. Bir sonraki duraklarının Hatay ve İskenderun olduğunu belirten Gülcan, Kocaeli halkının sirklerine göstermiş oldukları ilgiden son derece memnun kaldığını da ifade etti.

2017-07-29 14:41:36 Devamı
MR. Khalid Rafiq Alshaer Antik Barış Otel'den ayrıldı

Uzun bir dönem yaşadığı Türkiye'de özellikle Kocaeli'de çok güzel dostluklar kurduğunu belirten Alshaer, ülkesine döndüğünde geride bıraktığı dostlarını özleyeceğini ifade etti. Ülkesine döndükten sonra fırsat bulması durumunda yeniden kentimize gelmeyi düşündüğünü belirten Alshaer,otelimizde geçirdiği süre zarfında ailesinin yokluğunu aratmadıklarını ifade ettiği otel yönetimi ve personeline sıcak ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür etti. Beş yıldan bu yana otelimizde ağırlamaktan onur duyduğumuz misafirimiz otelden ayrılırken duygu dolu anlar yaşandı.Antik Barış Otel ailesi olarak bizlerde kendisine bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz.

2017-07-29 14:40:35 Devamı
Dumlupınar Üniversitesi Güneş Enerji Aracı Öğrenci gurubu bu senede Antik Barış Otel'de

Üniversite takımların kendi ürettikleri araçlarla katıldığı Formula G'nin bu yıl 11'cisi gerçekleştiriliyor. Bu yarışlara gelen Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Öğrenci gurubu ilimizde yine Antik Barış Otel'de konakladı. Kalabalık kafile halinde otelimizde konaklayan takımın hocası Yunus Emre Yağan göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı tüm personele teşekkür etti

2017-07-29 14:37:34 Devamı